17.8 C
Скопје
05:50 - 20 мај, 2024

Ознака : твинго

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Италијанец тргна во Шпанија по автограм од Шакира за неговото Твинго: Неверојатно, Шакира му се потпиша на вратата од автомобилот!

Еспресо
Во одмаздничката песна Music Sessions Vol 53, Шакира ги „асфалтираше“ Жерар Пике и неговата нова девојка (всушност долговечна љубовница) Клара Чиа Марти со впечатливи фрази...