16.8 C
Скопје
07:57 - 22 мај, 2024

Ознака : твич

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Се самоуби танчерот Твич, Елен Деџенерис се прости со емотивна порака: „Тој беше чиста љубов…“

Еспресо
Стивен Твич Бос, диџеј и танчер кој се прослави со „Шоуто на Елен Деџенерис“, се самоубил на 40-годишна возраст, јавуваат американските медиуми. Веста за неговата...