10.8 C
Скопје
04:41 - 23 мај, 2024

Ознака : тв уна

БалканСлајдерСцена

СЕВЕ СО НОВА КАРИЕРА: Ќе станува водителка

Еспресо
Северина има многу поводи за славење, откако ѝ се врати синот Александар, Северина наскоро ќе добие своето „ток-шоу“ и ќе стане ТВ водителка. Според „Слободна...