15.8 C
Скопје
07:23 - 22 мај, 2024

Ознака : тумор на мозок

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Легендарниот Мајкл Болтон итно опериран од тумор на мозок: Се огласи музичарот за здравствената состојба

Еспресо
Пејачот кој според многумина ја отпеа најубавата љубовна песна „When a man loves a woman“, Мајкл Болтон откри како се чувствува сега. Мајкл Болтон, познатиот...