36.8 C
Скопје
18:22 - 18 јуни, 2024

Ознака : царство

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Вистинско мало царство за наследниците: Сека Алексиќ ја покажа детската соба која изгледа магично! (ВИДЕО)

Еспресо
Српската пејачка Сека Алексиќ (38) е мајка на двајца синови, поголемиотЈаков (3) и помладиот Јован, кој пред само неколку дена наполни еден месец. Дека Сека...