23.8 C
Скопје
14:11 - 30 мај, 2024

Ознака : Трубарево

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(Фото) Медицински техничар со уметничка душа: Игор Стојановски изработува преубави украси за двор

Ј.К.Д
Игор Стојановски, по професија медицински техничар, има уметничка душа – изработува преубави украси за двор. – Со изработка на украси почнав пред три години, само...