16.8 C
Скопје
07:43 - 22 мај, 2024

Ознака : третата

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мила Јовович ја роди третата ќерка (ФОТО)

Еспресо
Холивудската актерка Мила Јовович го роди своето трето дете во својата 45-та година. Само еден ден претходно на Инстаграм напиша дека е многу нервозна. –...