25.8 C
Скопје
13:44 - 25 мај, 2024

Ознака : травис бејкер

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) МЕГАН ФОКС И КОРТНИ КАРДАШИЈАН: Ги најавија партнерите и бременост?

Еспресо
На вчерашното доделување на „Ем-Ти-Ви“ наградите, Меган Фокс и Кортни Кардашијан ги изненадија сите со најавувањето на нивните партнери Машин Ган Кели и Тревис Баркер....
СветСлајдерСцена

ФОТО: СЕ КАЧИЛ ВО АВИОН 13 ГОДИНИ ПО УЖАСНА АВИОНСКА НЕСРЕЌА, поради љубовта на една жена

Еспресо
Во вторникот, тапанарот на бендот Блинк-182, Травис Баркер, 45, објави фотографија на „Инстаграм“ како ја држи во раце и ја бакнува Кортни Кардашијан (42), пред...