17.8 C
Скопје
05:26 - 20 мај, 2024

Ознака : топол

UncategorizedВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ СО НАЈНОВИ ДЕТАЛИ ЗА ЖЕШКИОТ БРАН: Од кога, колку долго ќе трае и колку степени нè чекаат?

Ј.К.Д
Славчо Попоски, метео прогнозер, објаснува попрецизно за топлиот бран кој следува. – Во следните часови, облачноста од запад и југозапад ќе се зголемува и особено...