16.8 C
Скопје
23:39 - 19 мај, 2024

Ознака : том сајзмор

СветСлајдерСцена

Том Сајзмор го молел Џек Николсон за заем од 10 милиони долари кога го допрел дното: „Живеев во приколка, крадев струја од бандера“, во моментот на смртта тежел само половина милион долари!

М.П
И покрај високите хонорари за неговата неверојатна глума, богатството на холивудскиот актер Том Сајзмор во 2023, во моментот на неговата смрт, се проценува на само...
СветСлајдерСцена

(Видео) Легендарните улоги на Том Сајзмор: По овие сцени секогаш ќе го памтиме

еспресо
Том Сајзмор, американски актер познат по улогите во филмовите „Спасување на војникот Рајан“ и „Црниот јастреб“, почина на 61-годишна возраст, објави неговиот менаџер. Да потсетиме,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Колегите и пријателите се простуваат од Том Сајзмор: „Знаев за неговите страдања и борби“

М.П
Колегите, пријателите и обожавателите се збогуваат со актерот Том Сајзмор, кој почина на 61-годишна возраст. Многу луѓе се огласија дури и откако семејството на актерот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Проблематичниот живот на Том Сајзмор: „Дозволив демоните да ме преземат…“

М.П
Американскиот актер Том Сајзмор почина ноќта кон саботата во болница во Лос Анџелес, каде што беше сместен откако беше пронајден во несвест во неговиот дом...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Почина Том Сајзмор: Со него беше семејството, почина во сон

еспресо
Актерот Том Сајзмор (Сајзмор) почина синоќа во болницата во Лос Анџелес, каде што беше сместен откако беше пронајден во несвест во неговиот дом на 18...
СветСлајдерСцена

(Фото) Близнаците на Том Сајзмор со срцепарателна молба до татко им: „Разбуди се тато, не ме оставај вака…“

Еспресо
Момчињата близнаци на Том Сајзмор, Џејден и Џегер, се појавија на социјалните мрежи за да го молат нивниот татко да се „разбуди“, бидејќи лекарите велат...
СветСлајдерСцена

Семејството на Том Сајзмор: Носиме одлука за исклучување на апаратите

Еспресо
Семејството на холивудскиот актер Том Сајзмор објави дека нема повеќе надеж за закрепнување по аневризмата на мозокот. Семејството потврди дека наскоро ќе мора да донесе...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Актерот Том Сајзмор преживеа аневризма на мозокот: Прогнозата не е добра

Еспресо
Том Сајзмор, американски актер и продуцент, преживеал аневризма на мозокот, но лекарите сега се борат за неговиот живот. Неговиот менаџер Чарлс Лаго изјави за порталот...