16.8 C
Скопје
03:56 - 20 мај, 2024

Ознака : толстој

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ЛАВ ТОЛСТОЈ: Што е посебно кај жената која е сакана цел живот?

Еспресо
„Ние секогаш мислиме дека сме сакани затоа што сме добри. Но, не сфаќаме дека сме сакани затоа што тие што нè сакаат се добри“ –...