24.8 C
Скопје
13:14 - 25 мај, 2024

Ознака : токсични

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

10 СИГУРНИ ЗНАЦИ ДЕКА ЕНЕРГИЈАТА ВИ ЈА ЦИЦААТ ТОКСИЧНИ ЛУЃЕ: Еве како да ги препознаете и што побрзо да ги „откачите“

Еспресо
Токсичните луѓе ви се поблизу отколку што мислите, а веројатно не сте ни свесни колку некој од вашата околина не е добар за вас. Во...
ЗдравјеСекојдневиеСлајдер

6 видови на однесување кои ве прават ТОКСИЧНИ

М. Г.
Луѓето честопати дејствуваат несвесно и ненамерно на начин што доведува до проблеми во односите со другите луѓе. Таквото токсично однесување може да доведе до проблеми...