16.8 C
Скопје
23:27 - 19 мај, 2024

Ознака : ткива

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Нова услуга: Мобилизација на меки ткива со помош на инструменти

Блаже Арсов, дипломиран физиотерапевт
Нова услуга во амбулантата за физиотерапија при Клиника „Жан Мкитерв“ – ERGON IASTM. Станува збор за мануелна техника при која се употребуваат специјални алатки со...