26.8 C
Скопје
12:59 - 21 мај, 2024

Ознака : Тино Костадиновски

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Урнебесно: Тино и Атанас како Заев и Мицкоски во Еден на Еден (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Тино Костадиновски и Атанас Атанасовски ќе му бидат гости на Жаре во новата Еден на Еден, во недела, на Канал 5 телевизија од 18.30. „Нѐ...