10.8 C
Скопје
04:32 - 23 мај, 2024

Ознака : тесна маичка

Сцена

Емили Ратајковски го носи „најжешкиот“ есенски тренд на најсекси начин

Igor
Еден од „најжешките“ трендови за сезоната есен/зима 2019/20 е високите чизми да се носат над фармерки или над панталони. Ратајковски одбра впечатливи жолти чизми од...