Емили Ратајковски го носи „најжешкиот“ есенски тренд на најсекси начин

Еден од „најжешките“ трендови за сезоната есен/зима 2019/20 е високите чизми да се носат над фармерки или над панталони.

Credit: Vogue

Ратајковски одбра впечатливи жолти чизми од есенската колекција на Rag&Bone, „скини“ фармерки со висок струк и тесна бела маичка.

Секси изгледот го зачини со чантичка иснпирирана од стилот на 90-те години и мачкасти очила за сонце.

„Вау“, нема што.

Слични објави

За него допрва ќе се слушне: Даниел Крстески има нова песна – „Сто една“ (ВИДЕО)

Igor

Моден хорор: Ова се најлошо облечените жени на доделувањето на „Брит“ наградите! (ФОТО)

Еспресо

Сите зјапаат во деколтето на Марјана, но таа има задник за чиста десетка (ФОТО)

Igor

Се сеќавате на малечкото девојче Илма Карахмет? Таа порасна, се омажи и изгледа вака (ФОТО)

Igor

Памела јавно го обвини Рами за неверство

Igor

Бившиот сопруг на Џенифер Лопез остана без јахтата: Пламенот ја проголтал за неколку минути

Слободен печат

Остави Коментар

20 − 14 =

Слични објави

Еве како изгледаа почетоците на убавата Софија Вергара (ВИДЕО)

Еспресо

Коментарите се брутални: Српската пејачка дигна невидена бура на Инстаграм со фотографијата на која ДОИ ВОЗРАСЕН МАЖ (ФОТО)

Igor

Познатите Хрвати се во шок по земјотресот: Врескав од страв, сè уште се тресам! (ФОТО)

Еспресо

За овој специјален кондом ќе ви бидат потребни четири раце (ВИДЕО)

Igor

Парис Хилтон го потврди тоа што се шпекулира со месеци: Тој е нејзината нова љубов! (ВИДЕО)

Еспресо

Сте го виделе најмалото бикини на светот? Кендал Џенер го облече и многу ѝ се допаѓа! (ФОТО)

Васко Спасоски