10.8 C
Скопје
04:48 - 23 мај, 2024

Ознака : теса гурин

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Отуѓената ќерка на Џек Николсон зборува за нивната врска: „Не смеев да кажам никому дека го имам славниот татко“

М.П
„Мајка ми уште од мала ми рече да не кажувам никому дека го имам овој славен татко“, рече ќерката на холивудската ѕвезда во едно неодамнешно...