16.8 C
Скопје
08:19 - 22 мај, 2024

Ознака : Темелко Андреев

Uncategorized

Нов звук на македонската естрада! Валери има светска песна – „Вози ме“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Младата пејачка Валерија денеска ги почести своите обожаватели со нова песна која носи наслов „Вози ме“. Станува збор за песна на која како комплетен автор...