20.8 C
Скопје
21:50 - 19 мај, 2024

Ознака : тарја бенкс

ЛајфстајлСцена

ЉУБОМОРА НА МОДНАТА ПИСТА: Наоми намерно ја сопнала Тајра, но сега сменила песна

Igor
Познатата манекенка Тајра Бенкс се потсетила на своите почетоци во модната индустрија, особено на љубомората на Наоми Кемпбел. Тајра тврди дека Наоми правела сè што...