30.8 C
Скопје
13:52 - 10 август, 2022

Ознака : солена вода

Здрави навики Здравје Слајдер

Лекови од домашната аптека: Ѓумбир против мачнини, модри сливи против запек

Еспресо
Нашите баби и дедовци растеле и живееле со значително помалку лекови, споредбено со бројот на медикаменти кои секој од нас ги пие во денешно време...