Ознака : софи маринова

Лајфстајл Сцена

КОЛЕШКАТА ЈА ИЗДАДЕ: Се омажи познатата бугарска пејачка

Igor
За време на роденденската забава по повод 35-тиот роденден на Преслава, нејзината колешка Софи Маринова откри една информација која досега не беше позната на јавноста....