КОЛЕШКАТА ЈА ИЗДАДЕ: Се омажи познатата бугарска пејачка

За време на роденденската забава по повод 35-тиот роденден на Преслава, нејзината колешка Софи Маринова откри една информација која досега не беше позната на јавноста.

„Ајде за роденденката, за Преслава! Поздравите се од нејзиниот маж, од Павел“, извикала Софи.

Фановите на Преслава биле во шок, бидејќи досега никогаш официјално не го потврдила својот брачен статус, но очигледно парот кој е долго заедно и веќе има ќерка, склучиле и граѓански брак.

Она што бугарската јавност се прашува е како успеале и двајцата тоа да го скријат од очите на медиумите.

Слични објави

„Зелениот остров“ од соништата – Веднаш ќе посакате да сте таму! (ФОТО)

Еспресо

За оваа фотографија Карлеуша собра повеќе од 100.000 лајкови за еден ден!

Слободен печат

Собра 11 милиони следбеници поради својот огромен задник! (ФОТО)

Слободен Печат

Една од најубавите актерки Мила Јовович во непрепознатливо издание (ФОТО)

Еспресо

Глумицата претерала со операциите: Таа сега е непрепознатлива!

Igor

Што е тоа што ужасно го нервира секој хороскопски знак?

Igor

Остави Коментар

15 − шест =

Слични објави

МЕСТА ВО КОИ НЕ СМЕЕТЕ ДА ВЛЕЗЕТЕ: Сите знаат дека постојат, но речиси никој ги нема посетено

Еспресо

Хороскопски знаци на кои никогаш ништо не им одговара, ништо не им чини, секогаш наоѓаат маани…

Igor

Ефикасни вежби: Како подбрадокот засекогаш да исчезне? (ВИДЕО)

Igor

И Ема Стоун не издржа: Ја откажа венчавката поради коронавирусот

Еспресо

Оваа девојка ќе ја претставува Србија на „Мис на Светот“, Македонија и оваа година без своја претставничка? (ФОТО)

Igor

НЕ САКААТ ДА СЕ ВРЗАТ: Овие три хороскопски знаци не се за врска

Igor