Ознака : Седмо небо

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Загина ѕвездата од серијата која се гледаше и во Македонија (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Некогашната детска ѕвезда Лоренцо Брино (21) најпознат по улогата на Сем Камден во ТВ-драмата „На седмо небо“ (7th Heaven), загина во понеделникот на седми март,...