18.8 C
Скопје
21:10 - 25 мај, 2024

Ознака : Саем на мебел

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСлајдерСтил

15 000 посетители на овогодинешниот Саем на мебел кој се одржа минатата недела

еспресо
Саемот на мебел 2024 година се одржа минатата недела, од 20 до 24 март во комплексот „Борис Трајковски“ и повеќе од 15 000 посетители беа...