Ознака : ролни

Гастро марифети

Сочни ролни со цимет и мелени ораси

Igor
Вакви ролни со цимет и ораси немате пробано. Треба време да се направат, но вредат. Вкусот е незаменлив. Еве како можете да ги направите овие...