25.8 C
Скопје
13:16 - 14 април, 2024

Ознака : реља поповиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Реља Поповиќ се огласи од болница: Николија се грижи за мене, не знам кога ќе се видиме…

Еспресо
Српскиот рапер Реља Поповиќ имаше операција на раката, па набрзо по процедурата се огласи на социјалните мрежи и покажа дека друштво му прави невенчаната сопруга,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Реља Поповиќ примен во болница: Српскиот рапер мора итно да се оперира

Еспресо
Реља Поповиќ се огласи преку својот профил на социјалната мрежа Инстаграм и ги извести своите следбеници дека денеска има важна операција. Имено, српскиот рапер се...