Tag : префинети

Кујна Сцена

Префинети тортиља сендвичиња

Igor
Лесен ручек, кој секој може да го приготви и да ужива…тортиља сендвичиња Потребни состојки: 8 готови ториљи 500 г пилешко бело месо 200 г излупени...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian