26.8 C
Скопје
13:39 - 14 април, 2024

Ознака : пола абдул

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Пола Абдул го обвини продуцентот на „Американски идол“ за сексуално малтретирање: „Ме допираше по градите и гениталиите“

Еспресо
Пејачката Пола Абдул го обвини телевизискиот продуцент Најџел Литго, кој води голем број популарни американски ТВ емисии за пребарување таленти, за сексуално малтретирање. На една...