Ознака : пиштолот

Свет Слајдер Сцена Филм и ТВ

Пиштолот на Шон Конери од Џејмс Бонд продаден на аукција

Еспресо
Пиштолот „Walther PP“, кој Шон Конери го користеше во првиот филм за Џејмс Бонд е продаден на аукција во Беверли Хилс за 256 илјади долари,...