15.8 C
Скопје
19:40 - 27 февруари, 2024

Ознака : мис никарагва

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлЛокумчеСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Какво тело, каква убавина! Убавицата од Никарагва е Мис Универзум за 2023: Манекенка со факултетска диплома

Еспресо
Во саботата вечерта на 18 ноември во Сан Салвадор се одржа изборот за Мис Универзум 2023, а победи убавата Шинисе Паласиос од Никарагва.   View...