Ознака : миризливи

Здрави навики

За суви и миризливи пазуви наместо антиперспирант искористете го ова овошје!

Igor
Ви пречи потта под вашите пазуви? Постои добра причина зошто човечкото тело произведува пот. Во неа постои соединение познато како дермицидин кој ги убива несаканите...