Ознака : Миодраг Радоњиќ

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Популарниот актер од „Јужни ветар“ ќе стане татко!

Васко Спасоски
Српскиот актер Миодраг Радоњиќ ќе стане татко. Неговата свршеница Милица е во поодмината бременост и треба да се породи за околу еден месец. Актерот, кој...