24.8 C
Скопје
12:37 - 25 мај, 2024

Ознака : мазно

Здрави навики

За нежни и мазни раце, направете сами пилинг од маслиново масло и шеќер

Еспресо
Кожата на рацете има тенденција да стане груба со што го огрубува и изгледот на целите раце. За рацете секогаш да ви бидат убави и...