14.8 C
Скопје
06:12 - 22 мај, 2024

Ознака : марија глигорова

UncategorizedВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

МАРИЈА ГЛИГОРОВА СЕ ПРЕПОЛОВИ ВО ОБЕМ, минус 35 килограми не се шега! Еве ја нејзината приказна

Ј.К.Д
Нутриционистката Елена Мирческа е со нас за да се „стегнеме“ во пресрет на есента. Здравиот начин на исхрана е во мода, а добрите нутриционисти се...