Ознака : манијак

Наши Фаци Сцена

Кристина Арнаудова збесна! Познатата пејачка доби непристојно прашање на Инстаграм (ФОТО)

Igor
Дека и на познатите личности не им е лесно, говори и објавата која ја направи пејачката Кристина  Арнаудова на својот профил на Инстаграм. Таа со...