11.8 C
Скопје
04:12 - 23 мај, 2024

Ознака : манексин

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Супермодел: погледнете го новиот спот на Манескин кој е веќе на врвот; Сите се прашуваат: што има во црвената торба?

Еспресо
Бендот официјално ја претставува песната што ја отсвирија за прв пат на Евровизија.  Илјадници обожаватели од целиот свет: има дури и такви, од Тајланд, на...