Ознака : мандалоријан

Филм и ТВ

Дизни ненадејно откри кога почнува втората сезона на „The Mandalorian“!

Еспресо
После недамнешните медиумски натписи и најави за време на Суперболот, Дизни изненадно ги откри датумите за почетоците на новите серии, пишува aceshowbiz.com. Извршниот дитектор Боб...