Ознака : мајкл енглер

Лајфстајл Спорт

Новак Ѓоковиќ има „двојник“ во Холивуд! (ФОТО)

Igor
Познатиот американски продуцент Мајкл Енглер неодамна присуствуваше на една свеченост, каде беше фотографиран. Причината е интересна, милиони фанови коментираа дека Енглер многу личи на еден...