16.8 C
Скопје
23:45 - 19 мај, 2024

Ознака : магаре

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Терминатор вежба, Лулу го набљудува – Шварценегер не се дели од своето магаре (ВИДЕО)

Еспресо
Најпознатиот терминатор Арнолд Шварценегер (72) не се одвјува од своите домашни миленици, меѓу кои е и бескрајно симпатичното магаре Лулу, со кое најдобро се запознавме...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Шварценегер е ЦАР! Ќе се воодушевите кога ќе видите кого донел на работа! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дека е личност која многу луѓе ја обожаваат, Арнолд Шварценгер покажа по кој знае кој пат. Актерот важи за атипична позната личност. Обожава да вози...