18.8 C
Скопје
22:44 - 19 мај, 2024

Ознака : маган маркл

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поранешниот вереник на Меган Маркл се огласи: „Гладна е за слава, а стана позната благодарение на лагите и неверствата“

Еспресо
Се појавија нови непријатни детали за приватниот живот на војвотката од Сасекс, мажена од 2018 година со принцот Хари. За Меган Маркл нема мир. Дури...