23.8 C
Скопје
14:17 - 30 мај, 2024

Ознака : магаљзин

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) Американски хирург учествувал НА СУДЕЊЕ преку видео врска ПАРАЛЕЛНО ДОДЕКА ОПЕРИРАЛ!

М.Р.
Здружението на лекари на американската држава Калифорнија најавиле истрага против пластичниот хирург д-р Скот Грин затоа што учествувал во судски процес за време на операција...