18.8 C
Скопје
22:30 - 19 мај, 2024

Ознака : људмила путина

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

Поранешната сопруга на Путин се омажи со помлад маж, си го смени презимето, но и градот на живеење

Еспресо
Људмила Путина, поранешната сопруга на претседателот на Руската Федерација, од која Владимир Путин најави развод во 2013 година, повторно се омажи и го зеде името...