16.8 C
Скопје
23:34 - 19 мај, 2024

Ознака : Љуба Перучица

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Силиконска жена која не дои“: Жените ја нападнаа сопругата на поранешното момче на Александра Пријовиќ

Еспресо
Поранешната водителка Катарина Колозеус и пејачот Љуба Перучица, кој претходно беше во врска со Александра Пријовиќ, пред две недели го добија синот Алексеј. Новопечените родители...