33.8 C
Скопје
14:21 - 24 јуни, 2024

Ознака : Катарина Колозеус

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Силиконска жена која не дои“: Жените ја нападнаа сопругата на поранешното момче на Александра Пријовиќ

Еспресо
Поранешната водителка Катарина Колозеус и пејачот Љуба Перучица, кој претходно беше во врска со Александра Пријовиќ, пред две недели го добија синот Алексеј. Новопечените родители...