Ознака : лиза кудроу

Лајфстајл Сцена

ЈА ОБОЖАВАВМЕ ФИБИ, но актерката поради тоа добила сериозно здравствено нарушување

Igor
„Пријатели“ беше успешна серија која и денес е омилена на многумина и ја гледаат повторно и повторно. Но, тоа сигурно не го прави Лиза Кудроу,...