24.8 C
Скопје
12:58 - 25 мај, 2024

Ознака : лични предмети

ЛајфстајлСцена

Мадона ги продава ЛИЧНИТЕ ПРЕДМЕТИ, меѓу нив и прошталното писмо на Тупак

Igor
Мадона изгуби голем судски спор, поради што мора да продава дел од своите лични предмети на аукција. Најголем интерес од оваа колекција привлече писмото кое...