14.8 C
Скопје
07:03 - 22 мај, 2024

Ознака : Лејди Луиз Виндзор

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Внуката на кралицата Елизабета живее во сенка на познатите роднини, а веројатно нема да погодите каде работи

Еспресо
Внуката на британската кралица Елизабета Втора, 18-годишната Лејди Луиз Виндзор, летово се вработила во градинарски центар каде што работи неколку дена во неделата за минимална...