Tag : кроасани

Кујна Сцена

Совршен додаток на кафето – Домашни кроасани со ореви

Igor
Кроасани полнети со фил од ореви. Убави, меки и ароматични, благо крцкави и лиснати, овие кроасани се совршен додаток на шолјата кафе или чај. Потребно...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian