36.8 C
Скопје
18:33 - 18 јуни, 2024

Ознака : ким бесин

СветСлајдерСцена

БОРБАТА НА КИМ БЕСИНЏЕР СО АГОРАФОБИЈА: Актерката зборуваше за својата состојба во подкастот на Џејда Пинкет Смит

М. Р.
Ким Бесинџер (68) последниве години ретко се појавуваше во јавноста, а сега отворено проговори за нарушувањето со кое се бори. Актерката, која своевремено беше прогласена...