Ознака : кија гербер

Лајфстајл Сцена

Ќерката на Синди Крафорд конечно призна дека се забавува со познатиот комичар (ФОТО)

Igor
Каја Гербер (18) конечно ја призна врската со комичарот Пит Дејвидсон. Пит Дејвидсон има проблем со депресија и биполарно пореметување, а за Каја сите велат...